Privātums

Edieni.lv privātuma politika

Mājaslapa Edieni.lv (https://edieni.lv) publicē receptes dažādiem ēdieniem, kā arī padomus un reizēm arī citu noderīgu informāciju. Viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir apmeklētāju privātums. Šajā privātuma politikas dokumentā ir apkopoti informācijas veidi, ko Edieni.lv vāc un reģistrē lietotāju datus, un kā mēs to izmantojam. Ja jums rodas papildu jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par mūsu Privātuma politiku, sazinieties ar mums.

Šī Privātuma politika attiecas tikai uz mūsu darbībām tiešsaistē un ir spēkā mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, ar kuru viņi dalās un/vai kuru apkopo Edieni.lv. Šī politika nav piemērojama informācijai, kas apkopota bezsaistē vai citos kanālos, kas nav šī tīmekļa vietne.

Piekrišana

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs šo piekrītat mūsu privātuma politikai un piekrītat tās noteikumiem. Ja nepiekrītat, lūdzu pārtrauciet tās aplūkošanu.

Informācija, ko mēs ievācam
Jūs varat sniegt informāciju par sevi portālam Edieni.lv trīs veidos:

 • Nosūtot mums ziņu, izmantojot kontaktformu (sadaļā – Kontakti).
 • Ierakstot komentārus vai atsauksmes (zem receptēm vai rakstiem).
 • Iesūtot recept portālam Edieni.lv un pievienojot informāciju par sevi. Vērts pieminēt, ka visas iesūtītās receptes var kļūt par daļu no portāla satura un to dzēšana vēlāk nevar tikt pieprasīta. Receptes iesniedzējs uzņemas atbildību par iesniegto datu patiesumu.

Ja sazināties ar mums tieši, mēs varam saņemt papildu informāciju par jums, piemēram, jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, e-pastu, ziņojuma saturu un citas ziņas ko varat mums nosūtīt.

Papildus tam mēs ievācam anonimizētu, statistisku informāciju par visiem lietotājiem, kas ierodas portālā Edieni.lv, izmantojot mājaslapas apmeklētāju statistikas ievākšanas programmas (WP Jetpack vai Google Analytics). Mums nav kontroles par to kā šo informāciju izmanto statistikas uzskaites programmu nodrošinātāji.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju
Savākto informāciju mēs izmantojam dažādos veidos, tostarp, lai:

 • nodrošinātu, pārvaldītu un uzturētu mūsu tīmekļa vietni.
 • Uzlabotu, personalizētu un paplašinātu mūsu tīmekļa vietni.
 • Izprastu un analizētu, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni.
 • Izstrādāt jaunus produktus, pakalpojumus, funkcijas un funkcionalitāti.
 • Sazināties ar jums tieši vai ar mūsu partneru starpniecību, tostarp klientu apkalpošanas nolūkos, lai sniegtu jums atjauninājumus un citu informāciju saistībā ar tīmekļa vietni, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos.
  sūtīt jums e-pasta vēstules
 • Edieni.lv ievēro standarta procedūru, izmantojot žurnālu failus. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad tie apmeklē tīmekļa vietnes. To dara visi hostinga uzņēmumi, un tā ir daļa no hostinga pakalpojumu analītikas. Žurnālu datnēs apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces/izvades lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Tie nav saistīti ar informāciju, kas ļauj identificēt personu. Šīs informācijas mērķis ir analizēt tendences, pārvaldīt vietni, izsekot lietotāju pārvietošanos vietnē un vākt demogrāfisko informāciju.

Sīkfaili jeb cepumiņi (cookies)
Tāpat kā jebkura cita tīmekļa vietne, arī Edieni.lv izmanto sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu informāciju, tostarp apmeklētāju preferences un tīmekļa vietnes lapas, kurām apmeklētājs piekļūst vai kuras apmeklē. Šī informācija tiek izmantota, lai optimizētu lietotāju pieredzi, pielāgojot mūsu tīmekļa lapas saturu, pamatojoties uz apmeklētāja pārlūkprogrammas veidu un/vai citu informāciju.

Google DoubleClick DART sīkfails
Google ir viens no mūsu vietnes trešās puses piegādātājiem. Tā arī izmanto sīkfailus, kas pazīstami kā DART sīkfaili, lai mūsu vietnes apmeklētājiem rādītu reklāmas, pamatojoties uz viņu apmeklējumu vietnē www.website.com un citās vietnēs internetā. Tomēr apmeklētāji var izvēlēties atteikties no DART sīkfailu izmantošanas, apmeklējot Google reklāmu un satura tīkla privātuma politiku šajā URL adresē – https://policies.google.com/technologies/ads.

Reklāmas partneru privātuma politika
Šajā sarakstā varat iepazīties ar katra Edieni.lv reklāmas partnera privātuma politiku.

Trešo pušu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkfaili, JavaScript u.c., kas tiek izmantotas attiecīgajās reklāmās un saitēs, kuras parādās Edieni.lv un tiek nosūtītas tieši uz lietotāja pārlūkprogrammu. Šādā gadījumā tie automātiski saņem jūsu IP adresi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērtētu savu reklāmas kampaņu efektivitāti un/vai lai personalizētu reklāmas saturu, ko redzat apmeklētajās tīmekļa vietnēs. Paredzams, ka tuvākajos mēnešos vai gados Google pārtrauks šādu praksi un trešo pušu reklāmdevēji vairs nevarēs iegūt šādus datus, tie visi būs anonimizēti.

Mums nav piekļuves vai kontroles pār šīm sīkdatnēm, ko izmanto trešo personu reklāmdevēji.

Trešo personu privātuma politika

Edieni.lv privātuma politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai vietnēm. Tādēļ iesakām iepazīties ar šo trešo personu reklāmu serveru attiecīgajām privātuma politikām, lai iegūtu sīkāku informāciju. Tā var ietvert to praksi un norādījumus par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

Atteikšanās no sīkfailiem 

Jūs varat izvēlēties atspējot sīkfailus, izmantojot savas individuālās pārlūkprogrammas opcijas. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par sīkdatņu pārvaldību ar konkrētām tīmekļa pārlūkprogrammām, to var atrast attiecīgo pārlūkprogrammu tīmekļa vietnēs.

Informācija par bērniem
Vēl viena no mūsu prioritātēm ir bērnu aizsardzība, izmantojot internetu. Mēs aicinām vecākus un aizbildņus novērot, piedalīties un/vai uzraudzīt un vadīt viņu darbības tiešsaistē.

Edieni.lv apzināti nevāc nekādu personiski identificējamu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja jums šķiet, ka jūsu bērns mūsu vietnē ir sniedzis šāda veida informāciju, mēs ļoti aicinām jūs nekavējoties sazināties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties dzēstu šādu informāciju no saviem ierakstiem.

Izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā
Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt savu konfidencialitātes politiku. Tādēļ iesakām periodiski pārskatīt šo lapu, lai uzzinātu par izmaiņām. Mēs informēsim jūs par jebkādām izmaiņām, ievietojot jauno konfidencialitātes politiku šajā lapā. Šīs izmaiņas stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas šajā lapā.

Sazinieties ar mums
Ja jums ir kādi jautājumi vai ierosinājumi par mūsu privātuma politiku, sazinieties ar mums.